Maloformátová tlač a tlačoviny

VIZITKY

  • Vďaka kvalitne a kreatívne spracovanej vizitke si vás každý zapamätá a zažiari medzi mnohými vo vizitkári. V Dajs print kladieme dôraz na kreatívnu grafiku, kvalitné a jedinečné materiály, ktoré vybočujú zo zaužívaného štandardu.

Letáky

  • Odprezentujte svoju firmu, produkty a služby letákmi, ktoré zaujmú a neskončia v koši. Kladieme dôraz na kvalitné prevedenie a kreatívny dizajn, ktorý ľudí zaujme a pomôže zvýšiť povedomie o vašej spoločnosti.

plagáty

  • Kvalitné plagáty skvele odprezentujú plánovanú udalosť, či dlhodobo skrášlia priestory jedinečnou grafikou. Kladieme dôraz na kreatívnu grafiku, ktorá zaujme a výber tých najkvalitnejších materiálov pre dlhú životnosť. Tvoríme reklamné i hobby plagáty. Kontaktujte nás pre spracovanie ponuky a poradenstvo s vyhotovením.

katalógy

  • Kvalitne pripravené katalógy prvotriedne odprezentujú vaše produkty, uľahčia a pomôžu navýšiť predaj. Preto kladieme dôraz na kreatívne spracovanie grafiky a kvalitné prevedenie. Používajte katalógy, ktoré nikto neprehliadne! Používame kvalitné materiály, ktoré sú odolné a príjemné na používanie.

kalendáre

  • Tvoríme kalendáre s unikátnou grafikou a kvalitným prevedením. Potešte zamestnancov, či obchodných partnerov skvele spracovaným kalendárom, ktorý si jednoducho zapamätajú.

zakladače / foldery

  • Rozšírte svoj branding i o kvalitne spracované a obrandované zakladače. V Dajs print sa postaráme o kvalitnú grafiku podľa vašich požiadaviek a odolné praktické prevedenie.

BROŽURY

  • Brožúry s prehľadom a charakteristikou vašich produktov a služieb sú základom každej spoločnosti, ktorá to myslí seriózne. Brožúry s kvalitným dizajnom podľa vašich požiadaviek a kvalitných materiálov pomôžu zvýšiť povedomie o vašej spoločnosti, dokonale odprezentujú služby, produkty, spoločnosť a pomôžu s navýšením predaja.

ETIKETY

  • V Dajs print vytvárame unikátny a ľahko zapamätateľný dizajn etikiet a zároveň realizujeme ich tlač na kvalitné a odolné materiály. Nezáleží, či potrebujete vytvoriť etikety pre svoje produkty a tlačiť ich vo vysokých množstvách, pre reklamné fľaše a predmety vašej spoločnosti alebo potrebujete menšie množstvo pre účely svadby alebo oslavy. Na dizajne a kvalitnom prevedení každej etikety nám záleží.

kontaktný formulár