Referencie

V našom portfóliu nájdete množstvo unikátnych dizajnov. Každý je výsledkom požiadaviek zákazníka, našej kreativity a špičkových technológii ktoré využívame. Vytvorili sme tisíce reklamných predmetov a dizajnov od vizitiek po megaboardy a firemné identity. Spoľahnite sa na naše dlhoročné skúsenosti v reklamnom odvetví. Presvedčte sa sami o výsledkoch našej práce. Špecifické požiadavky radi prekonzultujeme a poskytneme marketingové poradenstvo.

Všetko Billboardy Maloformátová tlač Obaly a fľaše Polepy áut a výkladov Potlač textilu Reklamné predmety a darčeky Reklamné vyšívanie Sklené zástenné dosky Svetelná reklama a CNC frézovanie Tlač obrazov na plátno Veľkoformátová tlač Vizitky

REFERENCIE

Záruku spokojnosti predstavujú naši verní klienti z rôznych oblastí podnikania. Pridajte sa aj vy k týmto spoločnostiam.

Spojte sa s nami

Motto Viac než reklama zodpovedá profesionálnemu prístupu nášho tímu, ktorého krédom je spokojný zákazník. Efektívny výsledok našej práce zaručuje množstvo nami zrealizovaných úspešných projektov. Ak ho chceš aj ty, neváhaj a DAJ ŠPRINT DO DAJS PRINT.

Jozef Stracenský
Konateľ
Dávid Dupej
Výlepy / inštalácie
email:
tel.:
Kristína Kantorová
Materská dovolenka 👶🤰
tel.:
Dávid Homiak
Grafik
Mgr. art. Patrik Kolbasa
Grafik
Ivana Knausová
Výlepy / potlač textilu
email:
tel.:

Neváhajte a napíšte správu priamo nášmu tímu