Veľkoformátová tlač

CITYLIGHT

  • Citylight odprezentuje vašu spoločnosť dynamicky a kreatívne. Zviditeľnite sa na rôznych miestach vo zvolenej lokalite. Tvoríme pre nápadité kreatívy a kvalitne spracované citylighty, reklama v nich je neprehliadnuteľná! Na očiach 24 hodín denne.

TAPETY NA STENU

  • Spríjemnite svoje pracovisko, domácnosť alebo obdarujte známych dokonalou foto tapetou na stenu, ktorá rozžiari každý priestor. Tvoríme pre vás vysoko kvalitné foto tapety na stenu s dizajnom na mieru. Kontaktujte nás pre viac informácií.

MESH

  • Mesh – vinylová sieťovina je vhodná pre použitie miesto klasických bannerov, tam kde ich nie je možné použiť. Malá hmotnosť a vysoká odolnosť robia mesh ideálnym pre nepriaznivé podmienky. Je vhodný pre použitie v exteriéri, na konštrukciách, lešeniach alebo veľtrhoch.

BANNERY

  • Firemné bannery sú skvelým formátom pre outdoorovú reklamu i firemnú prezentáciu na rôznych eventoch a prednáškach. Tvoríme pre vás kreatívne grafické návrhy a vyberáme najkvalitnejšie materiály. Kontaktujte nás pre cenovú ponuku a návrh grafiky.

BILLBOARDY

  • Billboardy s kreatívnou grafikou upútajú každého okoloidúceho a ostanú neprehliadnuteľné. Umiestnením vo frekventovanej lokalite zabezpečia vysoký zásah reklamného posolstva. Spoľahnite sa na naše kreatívne riešenia a kvalitné materiály, ktoré odolajú vonkajším vplyvom. Kontaktujte nás pre cenovú ponuku a grafický návrh na mieru.

ROLL UP

  • Ako zaujať na prvý pohľad? S našimi roll upmi je to ľahké! Vyniknite na každej akcii alebo prezentácii s našimi prenosnými stojanovými bannerami.

Reklamné tabule

  • Hľadáte efektívne a zaujímavé riešenie na propagáciu vašej značky alebo produktu? S reklamnými tabuľami od nás máte istotu, že sa vaša reklama dostane k správnym ľuďom a zanechá na nich trvalý dojem.

kontaktný formulár